Košík je prázdny
Kategória tovaru

Supreme Selective Chinchilla činčila krm. 1,5kg


Supreme Science Selective Chinchilla – činčila je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre činčily v každom veku.
Vaša cena 10,50
Vaša cena bez DPH 8,75
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Supreme Science Selective Chinchilla – činčila je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre činčily v každom veku. Toto monokomponentné extrudované krmivo s identickými kúskami v tvare polmesiaca zaisťuje, že si vaša činčila nebude vyberať z krmiva svoje obľúbené kúsky tak, ako to môže robiť pri nehomogénnych kŕmnych zmesiach. Tu máte istotu, že činčila z krmiva získa všetko, čo môže krmivo poskytnúť pre jej zdravie a pohodu. Navyše špecifický tvar podporuje pre činčily prirodzené uchopovanie krmiva labkami.

Vďaka vysokému podielu vlákniny (19%) krmivo pomáha obrusovaniu zubov a podporuje rast zdravej črevnej flóry v tráviacom trakte. Činčilami obľúbené bylinky - skorocel a petržlen, ktoré krmivo obsahuje, sú prirodzeným zdrojom vlákniny a zlepšujú chutnosť krmiva.

Krmivo je prirodzene chutné, bez pridaného cukru a neobsahuje ani umelé farbivá. Vďaka presnému starostlivému zloženiu krmiva nie je potrebné pridávať ďalšie nutričné doplnky, zviera v krmive dostáva všetky vitamíny a minerály, ktoré potrebuje na zabezpečenie dlhodobého zdravia.

Zloženie: lucernová múčka, šupky zo sójových bôbov, pšenica, sójová múčka, pšeničná múka kŕmna, extrudované struky rohovníka, sušená petržlen, sušený skorocel, dihydrogénfosforečnan vápenatý, soľ, uhličitan vá.

Nutričné doplnkové látky / kg: vitamín A 15000 oi , vitamín D3 1500 oi , monohydrát síranu železnatého 152mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,5mg, pentahydrát síranu meďnatého 20mg, oxid 2 ničitan sodný 0,2mg.

Analytické zložky: hrubý proteín 16%, hrubá vláknina 19%, hrubé oleje a tuky 3%, hrubý popol 7%, vápnik 0,8%, fosfor 0,4%

Kŕmny návod: Priemerná dospelá činčila denne potrebuje približne 30 - 40g krmiva Supreme Science Selective Chinchilla - činčila. Krmivá radu Supreme Selective je možné zvieratám podávať neobmedzene podľa chuti, je však nutné pravidelne kontrolovať telesnú hmotnosť a celkovú kondíciu zvieraťa. Zaistite neobmedzený prístup k čerstvej vode a senu.


Parametre

Určeno pro zvíře: Činčila, Drobní savci