Košík je prázdny
Kategória tovaru

Supreme Selective Rabbit Senior krm. 1,5kg


Supreme Science Selective Rabbit 4+ – králik senior je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre králiky od 4 rokov veku.
Vaša cena 12,80
Vaša cena bez DPH 10,67
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Supreme Science Selective Rabbit 4+ - králik senior je veľmi chutné, nutrične kompletné a vyvážené krmivo pre králiky od 4 rokov veku. Toto monokomponentné extrudované krmivo s identickými kúskami zaisťuje, že si váš králik nebude vyberať z krmiva svoje obľúbené kúsky tak, ako to môže robiť pri nehomogénnych kŕmnych zmesiach. Tu máte istotu, že králik z krmiva získa všetko, čo môže krmivo poskytnúť pre jeho zdravie a pohodu.

Krmivo je prispôsobené špecifickým nárokom starších králikov, obsahuje vyšší podiel vlákniny a menej bielkovín. Na udržanie apetítu králikov krmivo obsahuje bojínkové seno a tymián a na zvýšenie antioxidačných účinkov je do krmiva pridaná starostlivo vybraná zmes byliniek. Vďaka vysokému podielu vlákniny (22%) krmivo pomáha obrusovaniu zubov a podporuje rast zdravej črevnej flóry v tráviacom trakte. Obsahuje ľanové semienko, ktoré je vynikajúcim zdrojom Omega 3 a Omega 6 mastných kyselín pre zdravú kožu a srsť.

Krmivo je prirodzene chutné, bez pridaného cukru a neobsahuje ani umelé farbivá. Vďaka presnému starostlivému zloženiu krmiva nie je potrebné pridávať ďalšie nutričné doplnky, zviera v krmive dostáva všetky vitamíny a minerály, ktoré potrebuje na zabezpečenie dlhodobého zdravia.

Zloženie: lucernová múčka, sójové struky, bojínok lúčna (20%), pšenica, pšenica kŕmna, ľanové semienko, hrachové vločky, tymián (1%), sójový olej, bylinky (1%: špenát, brusnica, semienka pestreca obyčajného, výťažok zo zeleného čaju, výťažok z hroznových semienok, výťažok z ginka), dihydrogénfosforečnan vápenatý, uhličitan vápenatý, soľ.

Nutričné doplnkové látky / kg: vitamín A 15000 oi , vitamín D3 1500 oi , monohydrát síranu železnatého 152mg, jodičnan vápenatý bezvodý 1,5mg, pentahydrát síranu meďnatého 20mg, oxid 2 ničitan sodný 0,2mg.

Analytické zložky: hrubý proteín 12%, hrubá vláknina 22%, hrubé oleje a tuky 4%, hrubý popol 8%, vápnik 0,6%, fosfor 0,4%, sodík 0,3%

Kŕmny návod: Priemerný dospelý králik denne potrebuje približne 60 - 70g krmiva Supreme Science Selective Rabbit 4 + - králik senior. Krmivá radu Supreme Selective je možné zvieratám podávať neobmedzene podľa chuti, je však nutné pravidelne kontrolovať telesnú hmotnosť a celkovú kondíciu zvieraťa. Zaistite neobmedzený prístup k čerstvej vode a senu.


Parametre

Určeno pro zvíře: Králík, Drobní savci