Košík je prázdny
Kategorie zboží

Tablety do umývačky FINISH Classic 100tbl - VÝPREDAJ


Výpredaj
Klasické tablety do umývačky riadu vám poskytnú očakávanú žiarivú čistotu a lesk. Tablety obsahujú tri účinky sily Power Action pre najvyššiu kvalitu.
Predaj ukončený

Tablety do umývačky FINISH Classic 100tbl
cena: 12.40 €

Varianty zboží

Názov Cena s DPH Dostupnosť
12,40 € skladom
7,48 € skladom

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Klasické tablety do umývačky riadu vám poskytnú očakávanú žiarivú čistotu a lesk. Tablety obsahujú tri účinky sily Power Action pre najvyššiu kvalitu. Gulička Powerball předmočí a zjemní zaschnuté zvyšky jedla. Detergent potom následne všetko vyčistí. Odstráni aj tú najsilnejšiu nečistotu vrátane čajových škvŕn. Následne dodajú príjemnú vôňu.
- tablety do umývačky riadu
- tri účinky sily Power Action
- gulička Powerball
- perfektne předmočí, zjemní a odstráni nečistoty
- vyčistí i čajové škvrny
Zloženie: Viac ako 5% neiónové povrchovo aktívne látky, polykarboxyláty, fosfonáty. 5-15% Peroxouhličtan sodný (kyslíkové bieliace činidlo), menej ako 30% fosfáty. Enzýmy (subtulisin - protéza, amyláza), parfum. Nebezpečné látky: dikřemičitan sodný, Peroxouhličtan sodný.
Použitie: tablety skladujte v tme a chlade. Balenie po každom otvorení opäť uzavrite. Tablet sa dotýkajte iba suchými rukami. Nerozbaľujte je, iba vložte do zásobníka a zapnite príslušný program. Spotrebujte najlepšie do 24 mesiacov od dátumu výroby.