Košík je prázdny
Kategória tovaru

Tanečná podložka X-PAD, Basic Dance Pad, akčná ponuka


Doprava zadarmo

Najkvalitnejšie základné podložka bez výplne pre pripojenie k PC na slovenskom trhu - s možnosťou prehľadného využitia šípok do štandardných aj diagonálnych smerov.

Vaša cena 28,40
Vaša cena bez DPH 23,67
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame dnes

Podrobný popis

Jedna z najlacnejších a zároveň najkvalitnejších základných tanečných podložiek bez výplne pre pripojenie k PC na slovenskom trhu - s možnosťou prehľadného využitia šípok do štandardných aj diagonálnych smerov.

Tanečná hra Playdance a Stepmania (pre PC) v českom i anglickom jazyku a legálna hudba na priloženom CD.

Predstavujeme Vám najnovšie tanečné podložku exkluzívne a žiadané kolekcie tanečných podložiek X-PAD. X-PAD, Basic Dance Pad je pre tých, ktorí chcú tanečnú podložku vyskúšať a zaskákať si ľahké a stredne ťažké skladby.

Veľmi kvalitné a zároveň jeden z najlacnejších softpadu (mäkkých tanečných podložiek) na trhu. Tento softpad je veľmi ľahký a skladný. Možno ho jednoducho zložiť, upratať alebo preniesť na iné miesto.

Inšpiráciou pre túto novú tanečnú podložku bola pre svoju nízku cenu zákazníkmi obľúbená tanečná podložka USB Dance Pad, ktorá však bola vhodná len pre úplných začiatočníkov. X-PAD, Basic Dance Pad je vďaka použitým materiálom vhodný aj pre stredne ťažké skladby.

Táto podložka nie je vhodná pre pokročilejších hráčov, pretože nemá vystužené šípky. To u ťažších skladieb zhoršuje orientáciu - pokročilejším hráčom odporúčame tanečnú podložku X-PAD, Extreme Dance Pad .

Kompatibilný s PC (USB), vhodné pre použitie so všetkými tanečnými simulátormi ako napr. PlayDance, Stepmania, Crypt of the NecroDancer, DWI (Dance With Intensity), ale aj pre Dancing Stage a ďalšie DDR Dance Dance Revolution hry. Nie je potrebný žiadny driver (Plug & Play).

Súčasťou tohto balenia je najmodernejšia tanečná hra PlayDance - nová rýdzo česká tanečná hra určená nielen pre prevádzku s tanečnými podložkami radu X-PAD. Na trh ju po niekoľkoročnom vývoji uviedla firma VISO TRADE sro, popredný výrobca a dodávateľ najpredávanejších tanečných podložiek na českom trhu.


Hra má mnoho nových unikátnych funkcií a ovládacích prvkov, ktoré doteraz žiadna z dostupných tanečných hier neponúkala. Ovládanie hry je intuitívne a prehľadné ako pre úplných začiatočníkov, tak pre pokročilých, ktorí od tanečnej hry vyžadujú viac než len hudbu a šípky. Samozrejmosťou je moderný grafika a nadčasový dizajn, ktorý v súčasnosti postrádajú všetky zastarané tanečné hry. K tejto verzii hry je možné pripojiť až 4 tanečné podložky naraz.

K podložke je tiež priložená tanečná hra StepMania 3.9 (pre Windows) s možnosťou voľby medzi kvalitné kompletné českou verziou hry alebo anglickou verziou hry. Súčasťou je aj legálna hudba (213 piesní rôznych žánrov), rovnako ako Inštalátor DDR.CZ, ktorý za vás prevedie všetky nastavenia programu StepMania, pripraví podložky na okamžité použitie a ak budete chcieť, stiahne vám automaticky ďalšiu legálnu hudbu z internetu ZADARMO.

Pre bezplatné stiahnutie programu StepMania pre Linux a navštívte stránku www.stepmania.com , prípadne www.ddr.cz , kde nájdete podrobné české návody, ako inštalácia vykonať.

Všetky rozmery zodpovedajú súčasným štandardom a požiadavkám na najvyššiu triedu tanečných podložiek a hier.


parametre:

  • 3 mesačná garancia výmeny produktu pri bežnom opotrebení
  • kvalitné materiály pre dlhšiu životnosť
  • tenká a veľmi skladná varianta padu
  • verzia s ôsmimi šípkami (je možné použiť i diagonálne tlačítka)
  • celkom 10 aktívnych polí
  • nie je potrebné žiadne externé napájanie - napájané priamo z herného zariadenia
  • tichá prevádzka (šípky sú pri stláčaní nehlučné)
  • Plug & Play (nie je potrebný žiadny driver)
  • adaptér pre USB (Windows ™ PC / Linux)

Našli ste tanečnú podložku inde lacnejšie? Starostlivo sa informujte, či predajca garantuje výmenu podložky aj pri bežnom opotrebenie. Upozorňujeme, že niektoré e-shopy predávajú tanečné podložky so zníženou životnosťou a to aj napriek tomu, že na to nie ste vopred upozornení a vaše prípadné reklamácie nebudú uznané. Berte prosím na vedomie, že iba ak je priamo spomenutá garancie životnosti / výmeny za nový kus, možno uplatňovať po túto dobu záruku na všetky vady (aj spôsobené bežným opotrebovaním).

Záruka 24 mesiacov

  • Záruka na výrobok je 24 mesiacov a vzťahuje sa na všetky výrobné vady (okrem úmyselného a mechanického poškodenia a poškodení spôsobené použitím v rozpore s Návodom na obsluhu). Záruka sa nevzťahuje na komerčné použitie. Okrem zákonnej záručnej lehoty vám poskytujeme aj 3 mesačnú garanciu výmeny tanečnej podložky pri bežnom opotrebenie.

Jedná sa o často žiadanou akčnú ponuku tanečné podložky s dôrazom na nízku cenu. Od štandardnej verzie s garantovanou výmenou 18 mesiacov sa z technického hľadiska nelíšia, rozdiel je len v úrovni poskytovaných garancií. Garancia výmeny či opravy tanečné podložky pri bežnom opotrebenie je v tomto predajnom režime 3 mesiace. Neznamená to však, že po uplynutí tejto doby prestane výrobok fungovať (pri zaobchádzaní v súlade s Návodom na obsluhu zostane tanečná podložka spravidla funkčná niekoľko rokov). Táto doba iba vymedzuje garanciu bezchybnosť výrobku, keď možno (ak bola podložka používaná v súlade s Návodom na obsluhu) reklamovať aj chyby spôsobené bežným opotrebovaním (napríklad nefunkčnosť snímačov, poškodenie povrchu tanečné podložky, zipsov apod.). Po uplynutí tejto lehoty možno reklamovať len výrobné chyby.

Našli ste tanečnú podložku inde lacnejšie? Starostlivo sa informujte, či predajca garantuje výmenu podložky aj pri bežnom opotrebenie. Upozorňujeme, že niektoré e-shopy predávajú tanečné podložky so zníženou životnosťou a to aj napriek tomu, že na to nie ste vopred upozornení a vaše prípadné reklamácie nebudú uznané. Berte prosím na vedomie, že iba ak je priamo spomenutá garancie životnosti / výmeny za nový kus, možno uplatňovať po túto dobu záruku na všetky vady (aj spôsobené bežným opotrebovaním).

Ak preferujete tanečnú podložku, u ktorej je garantovaná výmena 18 mesiacov v prípade opotrebenia snímačov či iného bežného opotrebovania, odporúčame zakúpiť tanečnú podložku X-PAD, Basic Dance Pad s garanciou výmeny 18 mesiacov , prípadne si vybrať inú tanečnú podložku z kolekcie tanečných podložiek s garanciou výmeny 18 mesiacov.


Parametre

Délka kabelů v cm: 180

Kompatibilita: USB

Konektor: USB

Počet aktivních polí: 10

Počet šipek: 8

Povrchové provedení: umělohmotná tkanina

Protiskluzový podklad: ano

Garance výměny při běžném opotřebení (měs.) (měsíce): 3

Typ taneční podložky: Basic Dance Pad