Košík je prázdny
Kategória tovaru

Tanečná podložka X-PAD, Extreme Dance Pad, akčná ponuka


Doprava zadarmo

Odpružená tanečná podložka novej generácie s plastickým prevedením šípok pre presnú orientáciu pri hre. Podložka s veľkou nosnosťou a dlhou životnosťou pre pripojenie k PC vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých.

Dočasne vypredané

Podrobný popis

Odpružená tanečná podložka novej generácie s výrazným plastickým prevedením šípok pre presnú orientáciu pri hre do štandardných aj diagonálnych smerov. Podložka s veľkou nosnosťou a dlhšou životnosťou pre pripojenie k PC.

Tanečná hra Playdance a Stepmania (pre PC) v českom i anglickom jazyku a legálna hudba na priloženom CD.

Predstavujeme vám najlepšie softpad (mäkkú tanečnú podložku) s integrovanou výplňou, ktorý možno v súčasnosti na trhu nájsť. X-PAD Extreme Dance Pad je prvý tanečný podložkou z exkluzívnej kolekcie tanečných podložiek vyvinuté v ČR.

Čo od nej čakať?

X-PAD Extreme Dance Pad obsahuje nový typ snímačov pre dlhšiu životnosť a 100% presné snímanie. V spolupráci so špičkovými hráčmi bolo navrhnuté umiestnenie snímačov tak, aby presne zodpovedalo nárokom a štandardom, ktoré sú kladené na najvyššiu triedu tanečných podložiek a hier, čím bolo docielené odstránenie nechceného snímanie šípok pri pohybe v strede podložky, s ktorým sa možno stretnúť u podložiek podobného typu ponúkaných inými predajcami. Samozrejmosťou je i moderný dizajn z dielne českých grafikov. Oproti ostatným podložkám X-PAD Extreme Dance Pad disponuje ako šípkami do klasických tak aj diagonálnych smerov, vďaka ktorým môžete naplno a prehľadne využiť všetky možnosti, ktoré dostupné tanečné hry ponúkajú. Pre presnú orientáciu pri tanci a šetrné došľapovanie na podložku je u X-Padu použité už osvedčené plastické vystuženie šípok. Vnútorná výplň je optimalizovaná ako pre mäkké došľapovanie nezaťažujúce pohybovú sústavu, tak pre jednoduché odrážanie, nutné pre náročnejšie skladby. Pre jednoduchú manipuláciu a skladovanie je výplň tiež rovno vložená do tanečnej podložky, nie je potrebné ju akokoľvek kompletovať.

Všetky rozmery zodpovedajú súčasným štandardom a požiadavkám na najvyššiu triedu tanečných podložiek a hier.

Šípky sú plastické a vyvýšené pre úplne presnú orientáciu na tanečnej podložke.

Pre koho je vhodná?

X-Pad Extreme Dance Pad je skvelou voľbou ako pre začiatočníkov, ktorí chcú preniknúť do sveta tanečných hier, tak pre pokročilých, ktorí chcú skákať na špičkovej úrovni. Túto tanečnú podložku odporúčame tiež najmä užívateľom, ktorí chcú obohatiť rôzne večierky, oslavy, party a iné akcie. X-Pad Extreme Dance Pad je skladnú podložkou, ktorá je vhodná na časté transporty. Podložka vyniká i veľkou životnosťou a presným snímaním, ktoré ocenia pokročilejší hráči.

Čo je súčasťou balenia?

Súčasťou tohto balenia je najmodernejšia tanečná hra PlayDance - nová rýdzo česká tanečná hra určená nielen pre prevádzku s tanečnými podložkami radu X-PAD. Na trh ju po niekoľkoročnom vývoji uviedla firma VISO TRADE sro, popredný výrobca a dodávateľ najpredávanejších tanečných podložiek na českom trhu.

Hra má mnoho nových unikátnych funkcií a ovládacích prvkov, ktoré doteraz žiadna z dostupných tanečných hier neponúkala. Ovládanie hry je intuitívne a prehľadné ako pre úplných začiatočníkov, tak pre pokročilých, ktorí od tanečnej hry vyžadujú viac než len hudbu a šípky. Samozrejmosťou je moderný grafika a nadčasový dizajn, ktorý v súčasnosti postrádajú všetky zastarané tanečné hry. K tejto verzii hry je možné pripojiť až 4 tanečné podložky naraz.

V balení tiež nájdete tanečnú hru StepMania 3.9 (pre Windows) s možnosťou voľby medzi kvalitné kompletné českou verziou hry alebo anglickou verziou hry.

Súčasťou je aj legálna hudba (213 piesní rôznych žánrov), rovnako ako Inštalátor DDR.CZ, ktorý za vás prevedie všetky nastavenia programu StepMania a PlayDance, pripraví podložky na okamžité použitie a ak budete chcieť, stiahne vám automaticky ďalšiu legálnu hudbu z internetu ZADARMO.

Podložka je dodávaná v exkluzívnom darčekovom balení, ktoré korešponduje s nadčasovým dizajnom podložky.

Funguje podložka is inými operačnými systémami a tanečnými hrami?

Samozrejme áno. X-Pad Extreme Dance Pad je kompatibilný s PC (USB) a je vhodný pre použitie so všetkými tanečnými simulátormi ako napr. StepMania, Crypt of the Necrodancer, DWI (Dance With Intensity), ale aj pre Dancing Stage a ďalšie DDR Dance Dance Revolution hry. Nie je potrebný žiadny driver (Plug & Play).

Pre bezplatné stiahnutie programu StepMania pre Linux navštívte stránku www.stepmania.com , prípadne www.ddr.cz , kde nájdete podrobné české návody, ako inštalácia vykonať.

parametre:

 • veľmi vysoká životnosť
 • 3 mesačná garancia výmeny produktu pri bežnom opotrebení
 • tenká a veľmi skladná varianta tanečnej podložky
 • vystužená vyvýšená tlačidlá pre lepšiu orientáciu
 • podklad vyrobený z protišmykového materiálu
 • vysoká nosnosť
 • verzia s ôsmimi šípkami
 • celkom 10 aktívnych polí
 • nie je potrebné žiadne externé napájanie - napájané priamo z herného zariadenia
 • tichá prevádzka (šípky sú pri stláčaní nehlučné)
 • Plug & Play (nie je potrebný žiadny driver)
 • adaptér pre USB (Windows ™ PC / Linux)
 • rozmery zodpovedajúce súčasným svetovým štandardom

Záruka 24 mesiacov

 • Záruka na výrobok je 24 mesiacov a vzťahuje sa na všetky výrobné vady (okrem úmyselného a mechanického poškodenia a poškodení spôsobené použitím v rozpore s Návodom na obsluhu). Záruka sa nevzťahuje na komerčné použitie. Okrem zákonnej záručnej lehoty vám poskytujeme aj 3 mesačnú garanciu výmeny tanečnej podložky pri bežnom opotrebenie.

Jedná sa o často žiadanou akčnú ponuku tanečné podložky s dôrazom na nízku cenu. Od štandardnej verzie s garantovanou výmenou 18 mesiacov sa z technického hľadiska nelíšia, rozdiel je len v úrovni poskytovaných garancií. Garancia výmeny či opravy tanečné podložky pri bežnom opotrebenie je v tomto predajnom režime 3 mesiace. Neznamená to však, že po uplynutí tejto doby prestane výrobok fungovať (pri zaobchádzaní v súlade s Návodom na obsluhu zostane tanečná podložka spravidla funkčná niekoľko rokov). Táto doba iba vymedzuje garanciu bezchybnosť výrobku, keď možno (ak bola podložka používaná v súlade s Návodom na obsluhu) reklamovať aj chyby spôsobené bežným opotrebovaním (napríklad nefunkčnosť snímačov, poškodenie povrchu tanečné podložky, zipsov apod.). Po uplynutí tejto lehoty možno reklamovať len výrobné chyby.

Našli ste tanečnú podložku inde lacnejšie? Starostlivo sa informujte, či predajca garantuje výmenu podložky aj pri bežnom opotrebenie. Upozorňujeme, že niektoré e-shopy predávajú tanečné podložky so zníženou životnosťou a to aj napriek tomu, že na to nie ste vopred upozornení a vaše prípadné reklamácie nebudú uznané. Berte prosím na vedomie, že iba ak je priamo spomenutá garancie životnosti / výmeny za nový kus, možno uplatňovať po túto dobu záruku na všetky vady (aj spôsobené bežným opotrebovaním).

Ak preferujete tanečnú podložku, u ktorej je garantovaná výmena 18 mesiacov v prípade opotrebenia snímačov či iného bežného opotrebovania, odporúčame zakúpiť tanečnú podložku X-PAD, Extreme Dance Pad s garanciou výmeny 18 mesiacov , prípadne si vybrať inú tanečnú podložku z kolekcie tanečných podložiek s garanciou výmeny 18 mesiacov.


Parametre

Délka kabelů v cm: 180

Kompatibilita: USB

Konektor: USB

Počet aktivních polí: 10

Počet šipek: 8

Povrchové provedení: umělohmotná tkanina, vyztužené šipky

Protiskluzový podklad: ano

Typ taneční podložky: Extreme Dance Pad