Košík je prázdny
Kategorie zboží

Tanečná podložka X-PAD, Extreme Dance Pad, PlayDance edition


Doprava zadarmo
PlayDance edition - česká tanečná hra PlayDance v cene 1499 Sk exkluzívne súčasťou balenia! Odpružená tanečná podložka novej generácie s plastickým prevedením šípok pre presnú orientáciu pri hre. Podložka s veľkou nosnosťou a dlhou životnosťou pre pripojenie k PC vhodná pre začiatočníkov aj pokročilých.
Vaša cena 49,30
Vaša cena bez DPH 41,08
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie
pondelok 15.8.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

X-PAD Extreme Dance Pad je pokročilú tanečné podložkou pre pripojenie k PC. Táto podložka je novej generácie s výrazným plastickým prevedením šípok pre presnú orientáciu pri hre do štandardných aj diagonálnych smerov.  

 1. Profesionálne odpružená tanečná podložka s plastickou výplňou pre začiatočníkov i veľmi pokročilých hráčov. Obsahuje vystužená vyvýšená poľa pre presnú orientáciu pri tanci. Vyrobené z veľmi odolných protišmykových materiálov.
 2. Vhodná pre deti od 4 rokov i dospelých. Podložka s veľkou nosnosťou a dlhou životnosťou.
 3. Jednoduchá automatická inštalácia aj USB zapojenie, verzia s 8 šípkami (možno použiť i diagonálne šípky).
 4. Výborná zábava a pohyb na doma aj rôzne akcie a večierky.
 5. Licencia tanečné hry PlayDance a songy súčastí. Iba pripojíte podložku k PC, zapnete program a môžete začať s pohybom.

PlayDance edition. Súčasťou tohto balenia je najmodernejšia tanečná hra PlayDance v najvyššej licenciu Ultimate zadarmo. Nová tanečná hra určená nielen pre prevádzku s tanečnými podložkami radu X-PAD.

Hra má mnoho nových unikátnych funkcií a ovládacích prvkov, ktoré doteraz žiadna z dostupných tanečných hier neponúkala. Ovládanie hry je intuitívne a prehľadné ako pre úplných začiatočníkov, tak pre pokročilých, ktorí od tanečnej hry vyžadujú viac než len hudbu a šípky. Samozrejmosťou je moderný grafika a nadčasový dizajn, ktorý v súčasnosti postrádajú všetky zastarané tanečné hry. K tejto verzii hry je možné pripojiť až 8 tanečných podložiek naraz.


X-PAD Extreme Dance Pad obsahuje nový typ snímačov pre dlhšiu životnosť a 100% presné snímanie.
Pre presnú orientáciu pri tanci a šetrné došľapovanie na podložku je u X-Padu použité plastické vystuženie šípok. Vnútorná výplň je optimalizovaná ako pre mäkké došľapovanie nezaťažujúce pohybovú sústavu, tak pre jednoduché odrážanie, nutné pre náročnejšie skladby. Pre jednoduchú manipuláciu a skladovanie je výplň tiež rovno vložená do tanečnej podložky, nie je potrebné ju akokoľvek kompletovať. Podložka je veľmi ľahká a skladná. Možno ju jednoducho zložiť, upratať alebo preniesť na iné miesto.

Táto podložka je skvelou voľbou ako pre začiatočníkov, ktorí chcú preniknúť do sveta tanečných hier, tak pre pokročilých, ktorí chcú skákať na špičkovej úrovni. Túto tanečnú podložku odporúčame tiež najmä užívateľom, ktorí chcú obohatiť rôzne večierky, oslavy, party a iné akcie.

Tanečná podložka X-PAD Extreme je šport, tanec, ale predovšetkým zábava, ktorú možno prevádzkovať v podstate kdekoľvek. Je vhodná pre človeka akéhokoľvek veku, ktorý má doma PC. Tanečná podložka je netradičným darčekom, ktorý prekvapí, poteší a zároveň pozitívne pôsobí na telo i myseľ. Je to skvelý spôsob aktívneho odpočinku bez nutnosti opúšťať domov či prácu. Iba pripojíte podložku k počítaču, zapnete program a môžete začať s pohybom. Čaká vás príjemné zlepšovanie kondície, pálenie prebytočných kalórií, spevňovanie dolnej polovice tela, ale hlavne pestrý svet hudby a tanečných krokov, ku ktorým nepotrebujete vrodený rytmus v tele!

Kúpte tento atraktívny darček vašim deťom. Teraz už nebudú pri PC sedieť, ale pohybovať sa. Poskytnete im dlhotrvajúci zábavu, ktorú môžu zdieľať s vami aj so svojimi kamarátmi. Zažijú radosť z aktívneho pohybu, kedy sa budú postupne zlepšovať a zábavnou formou rozvíjať koordináciu, postreh, cit pre rytmus, ale aj celkovú kondičku.


Kompatibilný s PC (USB), vhodné pre použitie so všetkými tanečnými simulátory (napr. Crypt of the NecroDancer). Nie je potrebný žiadny driver (Plug & Play).


K podložke je tiež priložená tanečná hra StepMania 3.9 (pre Windows). Súčasťou je aj legálna hudba (213 piesní rôznych žánrov), rovnako ako Inštalátor DDR, ktorý za vás prevedie všetky nastavenia programu PlayDance, StepMania, pripraví podložky na okamžité použitie a ak budete chcieť, stiahne vám automaticky ďalšiu legálnu hudbu z internetu ZADARMO.

parametre:

 • licencie PlayDance Ultimate v hodnote 1499 Sk / 58 EUR v cene
 • Veľmi vysoká životnosť
 • vysoká nosnosť
 • Vystužená vyvýšená tlačidlá pre lepšiu orientáciu
 • Podklad vyrobený z protišmykového materiálu
 • Rozmery zodpovedajúce súčasným svetovým štandardom
 • verzia s ôsmimi šípkami (je možné použiť i diagonálne tlačítka)
 • celkom 10 aktívnych polí
 • nie je potrebné žiadne externé napájanie - napájané priamo z herného zariadenia
 • tichá prevádzka (šípky sú pri stláčaní nehlučné)
 • Plug & Play (ľahké zapojenie do PC)
 • USB pripojenie (Windows ™ PC / Linux)

Parametre

Délka kabelů v cm: 180

Kompatibilita: USB

Konektor: USB

Počet aktivních polí: 10

Počet šipek: 8

Povrchové provedení: umělohmotná tkanina, vyztužené šipky

Protiskluzový podklad: ano

Typ taneční podložky: Extreme Dance Pad, PlayDance edition