Košík je prázdny
Kategória tovaru

Tanečná podložka X-PAD, PROFI Version Dance Pad, PlayDance Edition


Doprava zadarmo

PlayDance edition - česká tanečná hra PlayDance v cene 1499 Sk exkluzívne súčasťou balenia! Profesionálne odpružená tanečná podložka novej generácie - najlepšia tanečná podložka pre pripojenie k PC, ktorú možno v súčasnosti na trhu nájsť.

Vaša cena 65,70
Vaša cena bez DPH 54,75
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Podrobný popis

Predstavujeme vám X-PAD, PROFI Version Dance Pad pre pripojenie k PC - divokú kartu z exkluzívnej kolekcie X-PAD. Po veľkom úspechu tanečné podložky X-PAD, Extreme Dance Pad bola vyvinutá nová tanečná podložka s maximálnou životnosťou pre extrémnu záťaž, ktorá spĺňa všetky nároky ako pre domáce, tak pre komerčné použitie.

Tanečná hra Playdance a Stepmania (pre PC) v českom i anglickom jazyku a legálna hudba na priloženom CD.

PlayDance edition. Súčasťou tohto balenia je najmodernejšia tanečná hra PlayDance v najvyššej licenciu Ultimate za 1499 Sk. Nová rýdzo česká tanečná hra určená nielen pre prevádzku s tanečnými podložkami radu X-PAD. Na trh ju po niekoľkoročnom vývoji uviedla firma VISO TRADE sro, popredný výrobca a dodávateľ najpredávanejších tanečných podložiek na českom trhu.

Hra má mnoho nových unikátnych funkcií a ovládacích prvkov, ktoré doteraz žiadna z dostupných tanečných hier neponúkala. Ovládanie hry je intuitívne a prehľadné ako pre úplných začiatočníkov, tak pre pokročilých, ktorí od tanečnej hry vyžadujú viac než len hudbu a šípky. Samozrejmosťou je moderný grafika a nadčasový dizajn, ktorý v súčasnosti postrádajú všetky zastarané tanečné hry. K tejto verzii hry je možné pripojiť až 8 tanečných podložiek naraz.

Čo od nej čakať?

X-PAD, PROFI Version Dance Pad je v súčasnosti bezkonkurenčne najlepšie tanečné podložkou pre PC na trhu. Jedná sa o podložku kombinujúci výhody softpadu a Hardpad. Z kategórie softpadu si odnáša veľmi príjemný a komfortný povrch, nehlučný prevádzku a skladnosť. Z kategórie Hardpad potom vysokú nosnosť, extrémne veľkú životnosť a veľmi presné snímanie.

Súčasťou tanečnej podložky X-PAD, PROFI Version Dance Pad je špeciálne vyvinutá tvrdená molitanová výplň, ktorá hráčovi poskytuje dokonalú podporu pri tanci na podložke. Táto výplň šetrí kĺby hráčov - tlmí nárazy a dôsledky, ale tak, že sa hráč do podložky neprepadá a nemôže teda dôjsť ku skresľovaniu výsledkov alebo diskomfortu pri pokročilejších hre. Vďaka tejto špeciálne vyvinuté výplni je maximálne predĺžená životnosť, pretože takmer nedochádza k opotrebovávanie snímačov.

X-PAD, PROFI Version Dance Pad svojmu užívateľovi poskytuje pevnú oporu pre odrazy a pocit tanca na Hardpad. Samozrejmosťou sú plasticky vystužené a vyvýšené šípky pre presnú orientáciu na podložke.

Všetky rozmery zodpovedajú súčasným štandardom a požiadavkám na najvyššiu triedu tanečných podložiek a hier.

Pre koho je vhodná?

Vďaka špeciálnej ochrane snímačov pevne tvrdenou molitanovou výplňou, výstuhou šípok a vďaka precíznosti a ľahkosti snímania je vhodná ako pre začínajúcich, tak veľmi pokročilých hráčov, ktorí podložku zaťažujú aj niekoľko hodín denne - zo všetkých ponúkaných podložiek na trhu práve X-PAD, PROFI Version Dance Pad znesie najvyššiu záťaž. Skvele sa hodí na klasické domáce použitie, večierky a iné akcie. Podložka nie je určená pre tanec v topánkach.

Manipulácia a skladovanie

Vďaka svojej váhe a možnosti zloženia do malej krabice sa s podložkou ľahko a pohodlne manipuluje. Tanečná podložka je ľahká a najmä v rozloženej podobe veľmi skladná. Odpruženie možno ľahko vybrať a spoločne s tanečnou podložkou zložiť na rozmer cca 35x43x25 cm.

Čo je ďalej súčasťou balenia?

V balení tiež nájdete tanečnú hru StepMania 3.9 (pre Windows) s možnosťou voľby medzi kvalitné kompletné českou verziou hry alebo anglickou verziou hry.

Súčasťou je aj legálna hudba (213 piesní rôznych žánrov), rovnako ako Inštalátor DDR.CZ, ktorý za vás prevedie všetky nastavenia programu StepMania a PlayDance, pripraví podložky na okamžité použitie a ak budete chcieť, stiahne vám automaticky ďalšiu legálnu hudbu z internetu ZADARMO.

Podložka je dodávaná v exkluzívnom darčekovom balení, ktoré korešponduje s nadčasovým dizajnom podložky.

Funguje podložka is inými operačnými systémami a tanečnými hrami?

Samozrejme áno. X-Pad, Profi Version Dance Pad je kompatibilný s PC (USB) a je vhodný pre použitie so všetkými tanečnými simulátormi ako napr. StepMania, Crypt of the NecroDancer, DWI (Dance With Intensity), ale aj pre Dancing Stage a ďalšie DDR Dance Dance Revolution hry. Nie je potrebný žiadny driver (Plug & Play).

Pre bezplatné stiahnutie programu StepMania pre Linux navštívte stránku www.stepmania.com , prípadne www.ddr.cz , kde nájdete podrobné české návody, ako inštalácia vykonať.

Pri nákupe tohto produktu v našom e-shope máte istotu, že kupujete kvalitný tovar s garanciou výmeny za nový kus. Pri tejto tanečnej podložky máte nielen zákonnú záručnú lehotu 24 mesiacov na výrobné chyby, ale aj exkluzívne 18 mesačná garanciu * výmeny tovaru v prípade bežného opotrebovania.

Našli ste tanečnú podložku inde lacnejšie? Starostlivo sa informujte, či predajca garantuje výmenu podložky aj pri bežnom opotrebenie. Upozorňujeme, že niektoré e-shopy predávajú tanečné podložky so zníženou životnosťou a to aj napriek tomu, že na to nie ste vopred upozornení a vaše prípadné reklamácie nebudú uznané. Berte prosím na vedomie, že iba ak je priamo spomenutá garancie životnosti / výmeny za nový kus, možno uplatňovať po túto dobu záruku na všetky vady.

parametre:

 • veľmi vysoká životnosť

 • licencie PlayDance Ultimate v hodnote 1499 Sk súčasťou
 • 18 mesačná garancia výmeny produktu pri bežnom opotrebení

 • vložená jeden palec silná špeciálne tvrdená molitanová výplň

 • výplň možno ľahko vybrať a vymeniť

 • vystužená vyvýšená tlačidlá pre presnú orientáciu

 • podklad vyrobený z protišmykového materiálu

 • vysoká nosnosť

 • verzia s ôsmimi šípkami

 • celkom 10 aktívnych polí

 • nie je potrebné žiadne externé napájanie - napájané priamo z herného zariadenia

 • tichá prevádzka (šípky sú pri stláčaní nehlučné)

 • Plug & Play (nie je potrebný žiadny driver)

 • adaptér pre USB (Windows, Linux)

 • rozmery zodpovedajúce súčasným svetovým štandardom

* Garancia životnosti s možnosťou výmeny za nový kus (príp. Bezplatnej opravy podložky, ak ide o opraviteľný závadu): v tomto predajnom režime garantujeme vysokú životnosť tanečné podložky - životnosť výrobku v tomto predajnom režime je 18 mesiacov. Neznamená to však, že po uplynutí tejto doby prestane výrobok fungovať (pri šetrnom zaobchádzaní v súlade s Návodom na obsluhu zostane tanečná podložka funkčné niekoľko rokov). Táto doba iba vymedzuje garanciu bezchybnosť výrobku, keď možno (ak bola podložka používaná v súlade s Návodom na obsluhu) reklamovať aj chyby spôsobené bežným opotrebovaním (napríklad nefunkčnosť snímačov, poškodenie povrchu tanečné podložky, zipsov apod.). Po uplynutí tejto lehoty možno reklamovať len výrobné chyby.


Parametre

Délka kabelů v cm: 180

Kompatibilita: USB

Konektor: USB

Počet aktivních polí: 10

Počet šipek: 8

Povrchové provedení: umělohmotná tkanina, vyztužené šipky

Protiskluzový podklad: ano

Typ taneční podložky: Profi Dance Pad, PlayDance edition