Košík je prázdny
Kategorie zboží

Telestimul plv 6kg


Rozpustný prípravok pre teľatá, podporuje zdravotný stav a tráviace funkcie.
Vaša cena 31,80
Vaša cena bez DPH 26,50
 
Dostupnosť skladom
4 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Rozpustný prípravok pre teľatá, podporuje zdravotný stav a tráviace funkcie.

zloženie:

Vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín B1, vitamín B2, vitamín B6, vitamín B12, vitamín C, cholinchlorid, Niacínamid, pantotenan vápenatý, bio Plus 2B1), lyzozým HCL2), L-lyzín, DL-metionín, cuxarom vanillac , glukóza.

dávkovanie:

3 0 g prípravku na kus a deň. Indikácie: Telestimul obsahuje ako účinná časť zmesi vitamínov vo vodorozpustnej forme, aminokyselín a látok podporujúce rozvoj fyziologickej črevnej mikroflóry. Prípravok je určený pre teľatá. Zlepšuje využitie prijatých živín a zvyšuje odolnosť teliat proti alimentárním poruchám a poruchám vyvolaným rôznymi stresovými faktormi. Podáva sa pri zvýšenej fyziologickej záťaži, pri strese, ktorý je vyvolaný zmenami chovateľských podmienok, pri zmenách vo výžive, pri ktorých je predpoklad zvýšenie výskytu črevných problémov.

aplikácia:

Celková denná dávka sa rozdelí podľa počtu kŕmenie a zodpovedné množstvo prípravku sa pred každým kŕmením zamieša do mlieka alebo do mliečnej náhradky. Uvedeným spôsobom sa liek teľatám aplikuje po dobu 10 dní. Aplikáciu je možné opakovať rovným spôsobom po 5-dňové prestávke.