Košík je prázdny
Kategória tovaru

Test EliTest PARVOpro psy a mačky strip 1ks


Canine / Feline Parvo One-Step ag test je založený na báze chromatografického testovacieho prúžku a monoklonálnych protilátok, ktoré reagujú s epitopy parvovírusu.
Vaša cena 14,10
Vaša cena bez DPH 11,75
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Canine / Feline Parvo One-Step ag test je založený na báze chromatografického testovacieho prúžku a monoklonálnych protilátok, ktoré reagujú s epitopy parvovírusu. Monoklonálna protilátka je konjugovaná s časticami koloidného zlata a monoklonálne protilátky sú imobilizované na prúžku v testovacej oblasti označenej písmenom T. Parvovírus vo vzorkách stolice, ktorý je nanesený na testovací prúžok do okienka pre vzorku označeného písmenom S sa viaže k monoklonálnym protilátkam so zlatými časticami a vytvoria konjugát, ktorý migruje prúžkom k oblasti T. Farebná zmena (objavenie testovacie línie) v testovacej oblasti T znamená pozitívny výsledok testu. Nadviazanie zlatého konjugátu na kontrolný línii spôsobí zafarbenie kontrolnej línie, čo znamená, že test pracuje správne.
Je doporučované testovať stolici alebo vzorky steru vykonané z rekta, vzorky tkanivových kultúr môžu byť tiež testované týmto testom. Je doporučované testovať čo najviac koncentrované vzorky
Vzorka sa odoberá odberovým tampónom a je pridaný do mikroskúmavky s pufrom.
Po premytí tampónu a usadnutí zákalu na dno mikroskúmavky sú nanesené 4 kvapky roztoku na testovaciu kartu do okienka pre vzorku označeného písmenom S.
Výsledok testu môže byť odčítaný v časovom rozmedzí 5 až 20 minút po pridaní vzorky na kartu.