Ubiquiti EdgeSwitch 24xGb 2xSFP PoE+ ES-24-250W
Ubiquiti EdgeSwitch PoE, 24x 10/100/1000, 250W PREHĽAD Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W v 19" rackmount prevedení s maximálnym výkonom PoE napájania 250W.
Vaša cena 433,20
Vaša cena bez DPH 352,20
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra
Podrobný popis
Ubiquiti EdgeSwitch PoE, 24x 10/100/1000, 250W
PREHĽAD Gigabitový L3 PoE switch Ubiquiti EdgeSwitch ES-24-250W v 19" rackmount prevedení s maximálnym výkonom PoE napájania 250 W. Managovateľný switch s 24 gigabit metalickými portami + 2 gigabitové SFP porty a celkovou priepustnosťou. PoE 802.3af/at alebo pasívne 24V s maximálnym výkonom 34W/port.
ŠPECIFIKÁCIA
  • 24x 10/100/1000 BaseT RJ-45 STP port
  • 2x SFP port - hot swap
  • Celková priepustnosť: 26Gb/s
  • 19" Rackmount
  • Max. výkon: 250W
  • PoE: PoE+ 802.3at/af alebo pasívnych 24V nastaviteľné na každom porte, prípadne vypnuté (piny 1 a 2+ 3 a 6-)
  • PoE+: automatické rozpoznanie 802.3at/af, výstupné napätie 50-57V, max. výkon 34,2W/port
  • Pasívne PoE 24V: manuálne konfigurovateľné, výstupné napätie 20-27V, max. výkon 17W/port
  • Napájanie: 100-240V AC/50-60Hz
  • ESD/EMP ochrana: Air: ±24kV, Contact: ±24kV
  • Prevádzkové podmienky: -5 až + 40 ° C, vlhkosť 5-95% (noncondensing)
  • 4 ventilátory
  • Rozmery (ŠxVxH): 485x44,45 (1U)x285,6mm