Košík je prázdny
Kategorie zboží

UGF sušené rybičky 500ml


Sušené rybičky sú 100% prírodným, zdravým a veľmi atraktívnym doplnkovým kŕmením a maškrtou určeným pre psov, mačky, plazy, ryby a hlodavce.
Vaša cena 4,40
Vaša cena bez DPH 3,67
 
Dostupnosť skladom
viac ako 20 ks
odoslanie
štvrtok 7.7.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Sušené rybičky sú 100% prírodným, zdravým a veľmi atraktívnym doplnkovým kŕmením a maškrtou určeným pre psov, mačky, plazy, ryby a hlodavce. Rybičky sú zdrojom vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Obsahujú vysoko kvalitné a ľahko stráviteľný proteín (70%), ale zároveň málo tuku.

Vo výžive psov a mačiek sú vhodné ako maškrtu, odmena alebo doplnok bežnej potravy, a to aj v prípade kŕmenia formou BARF. Skvele sa hodí pre zvieratá s potravinovými alergiami. Obsahujú Omega 3 a Omega 6 nenasýtené mastné kyseliny a vďaka tomu zabezpečujú zdravú pokožku a žiarivú srsť.

Pred použitím je možné namočiť. Kŕmiť možno niekoľkokrát denne v menšom množstve. Rybičky sú šetrne usušené, vďaka tomu sú zachované nutričné hodnoty.

Neobsahujú farbivá a konzervačné látky. Veľkosť rybičiek je 3-7 cm. Skladujte v suchu a chlade. Znovu uzatvárateľné balenie, vďaka ktorému si produkt zachováva najvyššiu kvalitu a dobre sa skladuje