Košík je prázdny
Kategorie zboží

Ústenka jednorazová 50ks - VÝPREDAJ


Výpredaj
Ústenka jednorazová (50ks) - KVL
Vaša cena 33,47
Vaša cena bez DPH 27,89
 
Dostupnosť skladom
2 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Ústenka jednorazová (50ks) - KVL

Výrobok sa môže vzhľadovo mierne líšiť od fotografie. Na nižšie uvedených vlastnostiach sa v takom prípade nič nemení.
Jednorazová ústnej rúško (ústenka) slúži na zakrytie úst, nosa a brady užívateľa kvôli obmedzeniu šírenia kontaminantov do okolia pri vydychovaní, kašli alebo kýchaní. Je určená na použitie v bežnom živote.
Ústenka je vyrobená z netkanej textílie, ktorá je ľahká, dobre priedušná, má skvelé filtračné vlastnosti a je hydrofóbna (vodu odpudzujúci), takže nezadržuje vlhkosť, čím výrazne znižuje riziko množenie mikroorganizmov v materiáli. Pre zvýšenie účinnosti je vybavená kovovou výstužou, ktorú možno vytvarovať okolo chrbta nosa tak, aby ústenka v týchto partiách neodstávali. Elastické ušné slučky umožňujú jednoduché a rýchle nasadenie aj vybratie. Ústenka spĺňa požiadavky smernice Rady (EÚ) 93/42 / EEC o zdravotníckych pomôckach.

Hlavné výhody v kocke:

  • hydrofóbna materiál
  • tvarovateľná nosovej svorka
  • elastické ušné slučky
  • EÚ certifikovaný výrobok

Návod na použitie:

POZOR! Pri nasadzovaní, používanie aj snímanie ústenky sa nikdy nedotýkajte jej prednej časti - miesto ochrany by sa tak mohla stať zdrojom infekcie.

Dôkladne umytými rukami vyberte ústenka a otočte ju tvarovateľnou kovovou výstužou nahor. Položte výstuž cez chrbát nosa a jemným stlačením ju ohnite na oboch stranách nosa tak, aby na ňom držala a kopírovala jeho tvar. Elastické úchytky natiahnite za uši (ťahajte mierne, aby ste ich z ústenky nevytrhli). Stiahnite spodný okraj ústenky cez bradu. Aby bola ústenka plne funkčná, musí zakrývať celú spodnú časť tváre.

Upozornenie:

Určené na jednorazové použitie.
Nepoužívajte po uplynutí expiračnej doby.
U alergikov používajte s opatrnosťou.
Ústenka nie je sterilná.
Po použití ústenka zlikvidujte podľa odpovedajúcich predpisov.
Výrobok nemôže nahradiť operačný ústenka (rúško), lekársku ochrannú masku alebo lekársky respirátor.
Skladujte pri izbovej teplote na tmavom, vzdušnom a suchom mieste bez prítomnosti škodlivých plynov. Uchovávajte v bezpečnej vzdialenosti od horľavín a zdrojov ohňa.