Košík je prázdny
Kategorie zboží

Vnadiaca zmes Amur 1kg


Na základe požiadaviek náročných rybárov a špecialistov bola vyvinutá a vyrobená táto exkluzívna zmes, ktorá je určená najmä na kapry, Amur a ostatné bielu rybu.
Vaša cena 2,80
Vaša cena bez DPH 2,33
 
Dostupnosť skladom
4 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Na základe požiadaviek náročných rybárov a špecialistov bola vyvinutá a vyrobená táto exkluzívna zmes, ktorá je určená najmä na kapry, Amur a ostatné bielu rybu. Vnadiaca zmes je zložená z najbohatších ingrediencií, ako sú tepelne spracované zrná a vybrané múčky s vysokým obsahom proteínov. Perfektné akcie zmesi je docielená pridaním partiklov bohatých na oleje a arómu. Method mix môžete rozmiešať s vodou, olejmi či tekutými arómami. Ak zakrmujete pomocou materiálov PVA, stačí pridať príslušný Booster podľa vášho výberu. Táto zmes ryby veľmi rýchlo zaujme a dokáže ich po dlhú dobu udržať na lovnom mieste. Zmes je možné doplniť o ďalšie ingrediencie, popr. bielymi červy či patentkami.

Všetky produkty firmy Traper sa skladajú výlučne z prírodných komponentov, vzorky zmesí a návnad sú pred každým importom opätovne testované, čím je dosiahnuté výnimočnej kvality kŕmenie.