Košík je prázdny
Kategorie zboží

Vnadiaca zmes Amur 1kg


Na základe požiadaviek náročných rybárov a špecialistov bola vyvinutá a vyrobená táto exkluzívna zmes, ktorá je určená najmä pre športové lov kaprov, amurov a ostatných bielych rýb.
Vaša cena 3,20
Vaša cena bez DPH 2,67
 
Dostupnosť skladom
viac ako 5 ks
odoslanie
pondelok 24.1.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Na základe požiadaviek náročných rybárov a špecialistov bola vyvinutá a vyrobená táto exkluzívna zmes, ktorá je určená najmä pre športové lov kaprov, amurov a ostatných bielych rýb. Vnadiaca zmes je zložená z najbohatších ingrediencií, ako sú tepelne spracované zrná a vybrané múčky s vysokým obsahom proteínov. Perfektné akcie zmesi je docielená pridaním partiklov bohatých na oleje a arómu.

Method mix môžete rozmiešať s vodou, olejmi či tekutými arómami. Ak zakrmujete pomocou materiálov PVA, stačí pridať príslušný Booster podľa vášho výberu. Táto zmes ryby veľmi rýchlo zaujme a dokáže ich po dlhú dobu udržať na lovnom mieste. Zmes je možné doplniť o ďalšie ingrediencie, popr. bielymi červy či patentkami.

Všetky produkty firmy Traper sa skladajú výlučne z prírodných komponentov, vzorky zmesí a návnad sú pred každým importom opätovne testované, čím je dosiahnuté výnimočnej kvality kŕmenie.

Balenie: 1 kg polyetylénové sáčky (kartón: 10 × 1 kg)