Košík je prázdny
Kategória tovaru

Vodnár BIO 2 FIX malá tuba 90g


Prípravok k mechanickému odstráneniu rias, prekysličenie vody, podpory rozkladu organických nečistôt a sedimentu v jazierkach.
Vaša cena 4,00
Vaša cena bez DPH 3,33
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Popis a použitie:
BIO2 FIX mini je prípravok na mechanické odstránenie rias, prekysličenie vody, podporu rozkladu organických nečistôt a sedimentu. Slúži razantne proti vláknitej riase. Pomáha prekysličiť vodu a je prvou pomocou pri deficite kyslíka pri rybách. Riasy sú prirodzenou súčasťou vodného ekosystému, vyskytujú sa aj v čistej vode. Pri nadmernom raste a rýchlom bujnení znižujú estetickú hodnotu jazierka alebo rybníčka a niekedy môžu byť aj zdrojom nepríjemného zápachu.

Dávkovanie:

  • Prípravok pred použitím nemiešajte s vodou, rozhoďte ho priamo po ploche jazierka alebo rybníčka (40g na m2) na miesto s výskytom vláknitých rias či iných nečistôt.
    Pozor!!! Pokiaľ má voda vo vašom jazierku alebo rybníčku pH nad 8,5, znížte najprv pH pomocou prípravku pH mínus a potom aplikujte BIO2 FIX. Pokiaľ je voda veľmi mäkká, tak pred aplikáciou zvýšte jej tvrdosť. Prípravok môže prechodne zvýšiť pH, ale ak je hodnota pred aplikáciou v poriadku, tak sa čoskoro vráti do normálu.