Košík je prázdny
Kategorie zboží

Vodnár Na riasy KONTAKT 10kg vedro


Prípravok NA RIASY-kontakt pôsobia takmer okamžite, do niekoľkých minút (v závislosti na teplote vody) sú riasy vynesené na hladinu odkiaľ sa mechanicky odstráni (skimmer, sitká atď.).
Bežná cena 83,00
Ušetríte 5,19 %
Vaša cena 78,70
Vaša cena bez DPH 65,58
 
Dostupnosť skladom
viac ako 10 ks
odoslanie
pondelok 10.8.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Popis a použitia:
Prípravok k mechanickému odstráneniu rias, pôsobí takmer okamžite, do niekoľkých minút (v závislosti na teplote vody) sú riasy vynesené na hladinu odkiaľ sa mechanicky odstráni. Prípravok oxiduje i nečistoty u dna: bahno, opadané lístie, odumreté časti rastlín atď., Ktoré sú tiež vynesené na hladinu. Do vody sa uvoľňuje peroxidový kyslík, ktorý veľmi pozitívne pôsobí na biorovnováhu v jazierku. Peroxidový kyslík prednostne oxiduje organické zvyšky a nečistoty, preto nedochádza k rapídnemu poklesu rozpusteného kyslíka vo vode a nehrozí kyslíkový deficit, ktorý by mohol mať hlavne v teplých mesiacoch fatálne následky pre ryby.
Použitie: NA RIASY-kontakt aplikujeme v suchom stave, pred použitím nemiešať s vodou! Prípravok priamo rozhoďte po ploche jazierka alebo rybníčka na miesto (fólie, štrk), kde sú vláknité riasy či iné nečistoty.

dávkovanie:

  • 50 - 100g na m 2