Košík je prázdny
Kategorie zboží

Vodnár Zmäkčovač 1l


Prípravok na zmäkčenie vody dokáže cielene znížiť obsah vápnika a horčíka vo vode a tým znížiť aj jej tvrdosť.
Vaša cena 17,70
Vaša cena bez DPH 14,75
 
Dostupnosť skladom
viac ako 5 ks
odoslanie zajtra

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Prípravok na zmäkčenie vody dokáže cielene znížiť obsah vápnika a horčíka vo vode a tým znížiť aj jej tvrdosť. Pri vysokom obsahu týchto kovov, sa veľmi darí riasam. U mnohých prípravkov je vďaka vysokej tvrdosti znížená ich účinnosť.
Veľmi tvrdá voda (nad 16 ° dH) môže byť v jazierku príčinou mnohých problémov. Tvrdosť vody je spôsobená rozpustenými soľami kovu v oxidačnom stupni vyššom než dva, vo vode sú to majoritný kovy ako vápnik a horčík. Pri vysokom obsahu týchto kovov, sa veľmi darí riasam. U mnohých prípravkov je vďaka vysokej tvrdosti znížená ich účinnosť. Prípravok na zmäkčenie vody dokáže cielene znížiť obsah vápnika a horčíka vo vode a tým znížiť aj jej tvrdosť. Prípravok má životnosť viac ako 5 rokov.


Návod na použitie:
Otvorte dózu a perforovaný sáčok umiestnite do poslednej komory filtrácie alebo na prítok (zaťažte kameňom), kontrolujte tvrdosť vody pribaleným testerom do ideálnej hodnoty. Po dosiahnutí správnej tvrdosti vody overené pribaleným testerom zmäkčovač vyberte z filtrácie alebo prítoku a suchý uschovajte v nákupnom obale. Ak tvrdosť stúpne nad ideálnej hodnoty, ZMÄKČOVAČ opäť použite. Pri klesajúcej účinnosti sa dá ZMÄKČOVAČ obnoviť roztokom z pribalenej soli. ZMÄKČOVAČ umiestnite do vedra, kde rozpustíte celé balenie soli vo 3 litrechdestilované vody.


skladovanie:
Prípravok skladujte na suchom mieste, mimo dosahu detí a pri bežnej izbovej teplote.