Košík je prázdny
Kategória tovaru

Vrták do kovu HSS TITANIUM 4,0x43/75mm IRWIN


Vrták do kovu HSS TITANIUM 4,0 x 43 / 75 mm IRWIN Rozmer: 4,0 mm Pracovná dĺžka: 43 mm Celková dĺžka: 75 mm Stopka: valcová Spôsob vŕtania: rotačné Použitie: kov Brúsená špička s uhlom 135 ° zaisťuje …
Vaša cena 2,50
Vaša cena bez DPH 2,08
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame vo stredu

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Vrták do kovu HSS TITANIUM 4,0 x 43/75 mm IRWIN

Rozmer: 4,0 mm Pracovná dĺžka: 43 mm Celková dĺžka: 75 mm Stopka: valcová Spôsob vŕtania: rotačné Použitie: kov

Brúsená špička s uhlom 135 ° zaisťuje dokonalé vystredenie a menší tlak pri vŕtaní. Brúsená špirála v priemyselnej kvalite zaisťuje rýchly odber odvŕtaného materiálu. Telo z vysoko kvalitnej ocele s povlakom z nitridu titánu (TIN) odoláva vysokým teplotám a treniu, ponúka až 6 x dlhšiu životnosť ako štandardné kovové vrtáky (s čiernym oxidovaným povrchom).

Obliečka TIN má tvrdosť približne 80 HRC a je veľmi odolná proti opotrebovaniu. Má nízky súčiniteľ šmykového trenia, to znamená, že sa pri vŕtaní znižuje spotreba energie a vzniká menej tepla. Oproti klasickým skrutkovitým vrtákom HSS je možné zvýšiť otáčky o 40 – 60 % a rýchlosť posuvu o 10 – 20 %, a to bez väčšieho zníženia životnosti vrtáka. Zliatina TIN zle vedie teplo, tekže sa teplo uvoľnené pri vŕtaní prenáša viac na odvŕtaný materiál a chladivo ako na vrták.