Košík je prázdny
Kategorie zboží

VYPESTUJ SI OREGANO, darčeková sada so samozavlažovacím kvetináčom, BIELY 13X13 CM, DOMESTICO


Sada obsahuje dizajnový samozavlažovací kvetináč, čerstvý substrát, semienka k vypestovanie, návod.

Vaša cena 12,70
Vaša cena bez DPH 10,58
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

  1. Skvelý darček a zároveň dizajnový doplnok interiéru.
  2. Sada je kompletný - súčasťou je dizajnový samozavlažovací kvetináč, semená, čerstvý substrát s živinami a návod pre pestovanie. Stačí pridať vodu. Ideálne ako darček pre začínajúcich i skúsených pestovateľov.
  3. Semená pochádza zo špecializovaného záhradníctva, sú testované a naozaj vyrastú.
  4. Substrát je čerstvý a obsahuje kompletnú zmes živín pre správne klíčenie a rast rastliny. Obsahuje tiež perlit pre ideálnu vlhkosť pôdy.

Vypestujte si oregano, bylinku, ktorú môžeme poznať aj pod názvom Pamajorán. Je to nenáročná liečivka pochádzajúce zo Stredomoria dorastajúca do výšky cca 30 cm. Zelené lístky majú atraktívny arómu a sú hojne využívané pri varení. Oregano podporuje chuť do jedla. Hodí sa všade tam, kde sa používa majorán, má ale výraznejšiu chuť. Pridáva sa do mletých mas a gulášov, rizota, na dochutenie mäsitých jedál a šalátov.

Tejto nenápadné bylinke sa od nepamäti pripisovala čarovná moc. Dala sa jej pomocou pričarovať láska a patrila medzi tzv. "Svätojánskej kvítí" - natrhané na sviatok sv. Jana malo po celý rok ochraňovať ľudí aj domáce zvieratá pred chorobami.

Sada obsahuje veľmi kvalitnú samozavlažovací kvetináč GreenSun s kompletným zavlažovacím systémom, presné množstvo čerstvého substrátu, semienka levandule a český návod na pestovanie a používanie samozavlažovacieho kvetináče. Pestovanie je veľmi jednoduché a rýchle.

Výrobok je určený na použitie v interiéri. Výrobok je určený na použitie v interiéri.