Košík je prázdny
Kategorie zboží

Vypestujte si bazalku, darčeková sada sa samozavlažovacím kvetináčom, ZELENÝ 13x13 CM, Domestico


Sada obsahuje dizajnový samozavlažovací kvetináč, čerstvý substrát, semienka k vypestovanie, návod.  

Vaša cena 11,10
Vaša cena bez DPH 9,25
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

0,95 €
skladom
8,93 €
skladom
3,29 €
skladom

Podrobný popis

  1. Skvelý darček a zároveň dizajnový doplnok interiéru.
  2. Sada je kompletný - súčasťou je dizajnový samozavlažovací kvetináč, semená, čerstvý substrát s živinami a návod pre pestovanie. Stačí pridať vodu. Ideálne ako darček pre začínajúcich i skúsených pestovateľov.
  3. Semená pochádza zo špecializovaného záhradníctva, sú testované a naozaj vyrastú.
  4. Substrát je čerstvý a obsahuje kompletnú zmes živín pre správne klíčenie a rast rastliny. Obsahuje tiež perlit pre ideálnu vlhkosť pôdy.

Vypestujte si bazalku - všestranného pomocníka v kuchyni jednoducho sami doma. Všetko, čo potrebujete, nájdete vnútri tejto darčekovej sady: samozavlažovací kvetináč, semená bazalky, substrát s živinami, návod na pestovanie.
Bazalka je širokolistá bujne rastúci odroda sa svetlozelenými listami. Bazalka má všestranné použitie, čo tejto bylinke zaisťuje stále väčšiu popularitu.

Bazalka podľa povier zastupuje znamenie lásky, zdravia a múdrosti. Ďalej sa tiež povráva, že vie zbaviť opitosti a napomáha dobrej nálade. V liečiteľstve je vyhľadávaná pre veľký obsah silíc, trieslovín, minerálnych látok a vitamínu C. Povzbudzuje tráviaci činnosť a podporuje chuť do jedla, pôsobí proti nadúvaniu.

Sada obsahuje veľmi kvalitnú samozavlažovací kvetináč GreenSun s kompletným zavlažovacím systémom, presné množstvo čerstvého substrátu, semienka levandule a slovenský návod na pestovanie a používanie samozavlažovacieho kvetináče. Pestovanie je veľmi jednoduché a rýchle.

Výrobok je určený na použitie v interiéri.