Košík je prázdny
Kategorie zboží

Vypestujte si JEDLÉ KVETY, darčeková sada sa samozavlažovacím kvetináčom, RUŽOVÝ 13x13 CM, Domestico


Poznáte krajšie dekorácie ako pravé kvety? My nie. A čo potom, keď sa dajú naservírovať na obed? Kvety vyčarí úsmev na tvári každej žene. A ty jedlé dvojnásobne!  

Vaša cena 11,10
Vaša cena bez DPH 9,25
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

0,95 €
skladom
8,93 €
skladom
3,29 €
skladom

Podrobný popis

Kvety nemusí skrášľovať váš stôl iba vo váze. Vypestujte si jedlé kvety a ozdobte nimi slávnostnú večeru či tortu. PS: Úspech u hostí zaručený!

Že jeme aj očami je stará známa pravda. Preto sme pripravili túto skvelú sadu pre pestovanie jedlých miniviolek pre zdobenie pokrmov. Kvety v jedle krásne vyzerajú a navyše majú špecifickú chuť, ktorá skvele doplní servírované pokrmy. S touto sadou získate zmes drobných fialových a modro-žltých kvetov, ktorým sú prisudzované afrodiziakálne účinky, majú sladkastú chuť a oku lahodiace vzhľad.

Miniviolky rýchlo rastú, bohato kvitnú a stačí ich iba pravidelne zalievať.

Celá sada obsahuje samozavlažovací kvetináč s hladinomerom, semienka kvetov, návod na pestovanie a čerstvý substrát is živinami. Vďaka tomu sa nemusí dodatočne hnojiť, čo výrazne uľahčí prácu!

Samozavlažovací kvetináč vám zaručí, že rastlina nebude nikdy trpieť nedostatkom vody, ani nebude preliata, čo môže spôsobiť tvorbu plesní.

Sada je určená pre použitie v interiéri.