Košík je prázdny
Kategorie zboží

Vypestujte si mačacia tráva, darčeková sada sa samozavlažovacím kvetináčom, BIELY 13x13 CM, Domestico


Táto kompletná sada obsahuje dizajnový samozavlažovací kvetináč, čerstvý substrát, semienka k vypestovanie a návod.  

Vaša cena 11,10
Vaša cena bez DPH 9,25
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

0,95 €
skladom
8,93 €
skladom
3,29 €
skladom

Podrobný popis

  1. Vypestujte vlnené klbko pre svoju mačku! Mačky santo milujú. Kým na ľudí kocúrnik takmer neúčinkuje, u mačiek je jej efekt ohromujúci. Mačky Santovi rady žujú, očuchávajú a trú sa o ňu. Jedná sa o silné mačacie afrodiziakum.
  2. Skvelý darček a zároveň dizajnový doplnok interiéru.
  3. Sada je kompletný - súčasťou je dizajnový samozavlažovací kvetináč, semená, čerstvý substrát s živinami a návod pre pestovanie. Stačí pridať vodu. Ideálne ako darček pre začínajúcich i skúsených pestovateľov.
  4. Semená pochádza zo špecializovaného záhradníctva, sú testované a naozaj vyrastú.
  5. Substrát je čerstvý a obsahuje kompletnú zmes živín pre správne klíčenie a rast rastliny. Obsahuje tiež perlit pre ideálnu vlhkosť pôdy.

Vypestujte si mačacie trávu - táto kompletná sada obsahuje veľmi kvalitnú samozavlažovací kvetináč GreenSun so zavlažovacím systémom, presné množstvo čerstvého substrátu, semienka a návod na pestovanie. Pestovanie je veľmi jednoduché a rýchle.

Táto sada je unikátna tým, že obsahuje čerstvý substrát. V iných sadách nájdete bežne iba kokosovú drť alebo inú suchú zeminu, ktoré slúžia na vyklíčenie semien, ale pre rast rastliny neobsahujú žiadne živiny. V sadách pre pestovanie domestica nájdete vždy čerstvý substrát, v ktorom rastlina vyklíčia, ale môže aj ďalej rásť a mať dostatok všetkého potrebného.

Samozavlažovací kvetináč vám zaručí, že rastlina nebude nikdy trpieť nedostatkom vody, ani nebude preliata, čo môže spôsobiť tvorbu plesní.

Sada je určená pre použitie v interiéri.