Košík je prázdny
Kategorie zboží

Vypestujte si matu, darčeková sada sa samozavlažovacím kvetináčom, ZELENÝ 13x13 CM, Domestico


Sada obsahuje dizajnový samozavlažovací kvetináč, čerstvý substrát, semienka k vypestovanie, návod.

Vaša cena 11,10
Vaša cena bez DPH 9,25
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

0,95 €
skladom
8,93 €
skladom
3,29 €
skladom

Podrobný popis

  1. Skvelý darček a zároveň dizajnový doplnok interiéru.
  2. Sada je kompletný - súčasťou je dizajnový samozavlažovací kvetináč, semená, čerstvý substrát s živinami a návod pre pestovanie. Stačí pridať vodu. Ideálne ako darček pre začínajúcich i skúsených pestovateľov.
  3. Semená pochádza zo špecializovaného záhradníctva, sú testované a naozaj vyrastú.
  4. Substrát je čerstvý a obsahuje kompletnú zmes živín pre správne klíčenie a rast rastliny. Obsahuje tiež perlit pre ideálnu vlhkosť pôdy.

Vypestujte si mätu, bylinku, ktorá má výborné dezinfekčné účinky, podporuje tvorbu žlče a tým napomáha tráveniu. Zmierňuje nadúvanie, uvoľňuje kŕče v tráviacom trakte, ale aj inde. Lieči zápaly horných dýchacích ciest. Odvar z mäty odliaty do kúpeľa pomáha hojiť rôzne kožné ekzémy.

Mätu v čerstvom stave použijeme v kuchyni do rôznych miešaných zeleninových, ale aj ovocných šalátov. Tiež ju v menšom množstve pridávame do plniek a rôznych ďalších pokrmov.

V lete je potom neoddeliteľnou súčasťou mnohých osviežujúcich nápojov.

Počas pestovania rastlinku pravidelne zastrihávate. Vďaka tomu sa začne pekne košatit a úroda sa bude priebežne zväčšovať.

Sada obsahuje veľmi kvalitnú samozavlažovací kvetináč GreenSun s kompletným zavlažovacím systémom, presné množstvo čerstvého substrátu, semienka levandule a slovenský návod na pestovanie a používanie samozavlažovacieho kvetináče. Pestovanie je veľmi jednoduché a rýchle.

Výrobok je určený na použitie v interiéri.