Košík je prázdny
Kategorie zboží

WPC dlaždice G21 Palmyra, Incana, balenie 1 m2


WPC dlaždice G21 Palmyra vo farbe incana sú súčasťou komplexného podlahového systému G21 a je vhodné ich použiť ako exteriérovú podlahovú krytinu.

Vaša cena 62,60
Vaša cena bez DPH 52,17
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame vo stredu

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

WPC dlaždice G21 Palmyra sú súčasťou komplexného podlahového systému G21 a je vhodné ich použiť ako exteriérovú podlahovú krytinu . Spĺňajú vysoké kvalitatívne nároky a zároveň sú cenovo dostupnejšie ako iné druhy podlahových krytín.

Hlavné prednosti

 • Ideálna vonkajšia podlahová krytina
 • Rýchla a jednoduchá montáž
 • Odolný a bezúdržbový materiál
 • Udržanie farby dlaždíc aj pri vystavení slnečnému žiareniu
 • Cenová výhodnosť obstarávacích nákladov
 • Dlhá životnosť
 • Protišmykový povrch pre väčšiu bezpečnosť

Jednoduchá montáž dlaždíc

Dlaždice G21 majú veľmi jednoduchú a rýchlu montáž aj demontáž . Jednoducho ich spájate zaklapnutím podkladových nosných umelohmotných konštrukcií susedných dlaždíc. Ich okraje smerujúce do voľného priestoru potom osadíte prechodovou lištou.

Odolný a bezúdržbový materiál

Materiál WPC (Wood plastic components) je zmes tvorená zo 60% z drevitých vlákien a zo 40% z plastu. S pomocou vplyvu tlaku a teploty (extrudácia) vzniká odolný a bezúdržbový materiál, ktorý je praktický a po všetkých stránkach vysoko úžitkový.

Vlastnosti tohto materiálu dosahujú kvalitu dosiek z exotických drevín a zároveň sú ale výrazne cenovo dostupnejšie. Podlahy a terasy položené s použitím systému G21 teda navonok vyzerajú ako z dreva , ale na rozdiel od drevených krytín u nich nie je potrebná ďalšia údržba alebo nátery. Oproti klasickému plastu majú zase vysokú stálofarebnosť a sú odolnejšie voči teplotným výkyvom.

WPC materiál je vďaka svojim vlastnostiam vhodný na použitie na miestach, kde dochádza k pôsobeniu všetkých bežných vplyvov vonkajšieho prostredia ako je napr. vlhko, slnečné žiarenie, dážď, vietor, mráz, atď. Využijete ho teda na vonkajších terasách, plochách okolo bazéna, na balkóne, apod.

Čo ďalej budem potrebovať?

Na vybudovanie podlahy budete k WPC dlaždiciam potrebovať prechodové lišty G21 , ktoré nájdete v našej ponuke. Používajú sa na zakrytie rozdielov medzi výškovo rôznymi typmi podláh a poskytujú predovšetkým estetický dojem a bezpečnosť pri používaní.

Aké to má výhody?

Bezúdržbovosť – materiál nie je potrebné udržovať alebo ošetrovať pomocou najrôznejších náterov a čistí sa jednoducho pomocou vody.

Stálosť - WPC materiál je prefarbený v celej hmote, teda nedochádza v priebehu času k zmenám jeho farby. Na rozdiel od drevených materiálov nemá rôzne pohľadové vady ako napríklad hrče, apod.

Úspora nákladov – Cenová výhodnosť obstarávacích nákladov na kompletnú terasu či inú podlahovú plochu.

Životnosť - WPC terasy a podlahy majú životnosť až 20 rokov. Na rozdiel od terás z exotického dreva nedochádza ku krúteniu alebo trieskovaniu dosiek. Odolávajú poveternostným vplyvom a drevokazným škodcom. WPC kazety sú tiež odolné voči slanej a chlórovanej vode, a sú teda vhodné k bazénom.

Bezpečný a protišmykový povrch – Na rozdiel od drevených terás môžete po WPC terasách a podlahách chodiť pokojne aj na boso, pretože vám nebude hroziť zadretie triesky. Sú opatrené protišmykovou vrstvou, takže ich môžete využívať pri bazénoch či za dažďa.

Špecifikácia

 • Značka: G21
 • Materiál: WPC
 • Rozmer dlaždice (výška x šírka x dĺžka): 2,3 x 30 x 30 cm
 • Hmotnosť: 1,25 kg
 • Rozmery balenia: 32 x 32 x 23 cm
 • Hmotnosť balenia: 14,38 kg
 • Farebné prevedenie: Incana

Poznámka: V balení je 11 ks dlaždíc; sú predávané po baleniach alebo po jednotlivých kusoch. Uvedená cena je za 11 ks dlaždíc.

Obsah balenia

 1. WPC dlaždice G21 Palmyra, Incana, balenie 11 ks