Zdroj Sanei SA1-3A24O pre SK1-41
Zdroj Sanei SA1-3A24O je určený pre tlačiareň Sanei SK1-41.
Vaša cena 111,50
Vaša cena bez DPH 90,65
Dostupnosť Skladom 1 ks
Odosielame v piatok
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
Špecifikácia:
Vstupné napätie: AC 100 V - 240 V
Výstupné napätie: 24 V
Rozmery: 131 x 72,2 x 43,2 mm
Hmotnosť: 500 g
Dĺžka napájacieho kábla: 1500 mm