Košík je prázdny
Kategória tovaru

Zombie Teenz: Evolúcia - kooperatívna hra


Zombie vyhnané zo školy si vytvorili základňu v stokách a začali prinášať skazu do celého mesta! Čas skrývania je u konca!
Vaša cena 27,30
Vaša cena bez DPH 22,75
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame vo stredu 11.10.

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Zombie vyhnané zo školy si vytvorili základňu v stokách a začali prinášať skazu do celého mesta! Čas skrývania je u konca! Musíte nájsť 4 ingrediencie na prípravu protijedu, ktorý vráti zombie späť do ich ľudskej podoby! Spoločne s priateľmi sa postavte záplave zombií, zožeňte 4 dôležité ingrediencie a vyrobte liek na túto nákazu!

Táto hra je pokračovaním hry Zombie Kidz: Evolúcia, ale môžete ju hrať aj bez znalosti predchádzajúceho titulu. Zombie Teenz Evolúcia je neobyčajná hra: vyvíja sa a rozrastá s každou odohranou hrou as každým hrdinským skutkom!

Zombie Teenz: Evolúcia je kooperatívna hra, všetci hráči sa postavia proti zombiám a spoločne buď zvíťazia, alebo prehrajú! K víťazstvu musíte do školy priniesť 4 debny ingrediencií skôr, ako zombie obsadia 4 budovy v meste.

Obsah balenia: 1 plán mesta 4 žetóny hrdinov 4 žetóny hord zombií 4 diely obsadených budov 4 debny ingrediencií 1 biela kocka 1 kompletne čierna kocka 6 kariet udalostí 10 obálok Evolúcia 4 obálky úspechov 11 plastových stojanov 1 arch samo