Košík je prázdny
Kategória tovaru

Zylkene 450mg pre veľké psy od 15kg do 60kg 100 ks


Uľahčuje adaptáciu na zmeny a pomáha upokojiť psy v každodenných náročných situáciách.
Vaša cena 206,80
Vaša cena bez DPH 172,33
 
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra

Podrobný popis

Uľahčuje adaptáciu na zmeny a pomáha upokojiť psy v každodenných náročných situáciách. Kapsule Zylkene ® obsahujú prírodnú zložku s preukázaným upokojujúcim účinkom, ktorá sa získava z mliečnej bielkoviny zvanej kazeín. Alfa-kasozepín, prírodný bioaktívny peptid odvodený z mlieka, navodzuje uvoľnenie a relaxáciu novorodencov pri saní materského mlieka. Zylkene ® je doplnkové krmivo, ktoré je odporúčané na použitie u psov a mačiek, ktorí reagujú príliš bojazlivo. Zlepšuje prispôsobivosť zvierat a podporuje obnovu ich prirodzeného správania. S podávaním Zylkene ® začnite ešte pred očakávanou udalosťou a pokračujte až do obnovenia psychickej rovnováhy zvieraťa. Je úspešne používaný v situáciách, ktoré narúšajú komfort zvierat, ako sú:

zmeny v domácnosti, nový domov, rekonštrukcia cestovania a výstavy hluk, búrky, výbuchy zábavnej pyrotechniky návšteva veterinára

Cieľový druh zvierat: Psy Zloženie: Kazeín (trypsínom hydrolyzovaný hovädzí kazeín) 97 %, stearan horečnatý. Analytické zložky: Hrubý proteín 71%, hrubý popol 15%, vlhkosť 8%, hrubý tuk 2%, hrubá vláknina 1%. Dávkovanie: Psy 15-30 kg: 1 kapsula denne Psy 30-60 kg: 2 kapsule denne Pred použitím čítajte návod na použitie. Odporúčanú dennú dávku podávať jednorazovo. Kapsule sa musia otvoriť a prášok zmiešať s krmivom. Začnite používať 1–2 dni pred plánovanou udalosťou alebo zmenou prostredia. U niektorých zvierat môže byť potrebné podávanie s väčším predstihom pred zmenou (5-7 dní). Dennú dávku možno zvýšiť po konzultácii s veterinárnym lekárom. Balenie: 100 kapsúl.


Parametre

Určeno pro zvíře: Kočka, Pes