LG 50UA73006LA UHD TV
LED televízor LG 50UA73006LA UHD TV Smart TV Typ obrazovky: LED Energetická trieda: G Energetická trieda HDR: G Modelový rok: 2025 Systém repro: 2.0 Výkon reproduktorov: 20 W Kvalita obrazu: HDR10, HLG, …
Vaša cena 359,70
Vaša cena bez DPH 292,44
Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame zajtra
Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%
Podrobný popis
LED televízia LG 50UA73006LA UHD TV
Smart TV Typ obrazovky: LED Energetická trieda: G Energetická trieda HDR: G Modelový rok: 2025 Systém repro: 2.0 Výkon reproduktorov: 20 W Kvalita obrazu: HDR10, HLG, UHD UPSCALER Operačný systém: WebOS
Uhlopriečka v palcoch: 50" Uhlopriečka: 126 cm Uhlopriečka v palcoch/cm: 50"/126 cm Rozlíšenie: 4K - UHD 3840 × 2160 Obnovovacia frekvencia: 60 Hz Počet HDMI: 3 Počet USB: 2