Košík je prázdny
Kategorie zboží

Kvetináč pre vertikálne záhradu, biela farba, GreenSun

Akcia

Samozavlažovací truhlík pre vertikálne záhradu. Dizajnový doplnok pre interiéry a exteriéry firemných priestorov či domácností.

Bežná cena 47,30
Ušetríte 46,09 %
Vaša cena 25,50
Vaša cena bez DPH 21,25
 
Dostupnosť skladom
viac ako 100 ks
odoslanie dnes

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%


Podrobný popis

Samozavlažovací truhlík pre vertikálne záhradu. Dizajnový doplnok pre interiéry a exteriéry firemných priestorov či domácností.

Jednoducho pripevnite pomocou úchytov hrantík / y na stenu v kancelárii alebo štít domu a nechajte rastliny vytvoriť krásne a netradičné prostredie. Môžete tak dosiahnuť svoje záhradníckych túžob, aj keď nemáte dostatok priestoru. A navyše vám každá návšteva bude toto kreatívne riešenie závidieť.

Vytvoriť si záhon na zvislo vôbec nemusí byť zložité, ako sa zdá. Debničky vybavíte nad seba a vďaka samozavlažovacímu systému stačí zalievať len ten horný, zvyšok sa už zariadi úplne sám.

Nebojte sa experimentovať vo výbere rastlín, ktoré zasadíte do vertikálnej záhrady. Okrem napr. Skalničiek, ktoré potrebujú príliš hlboko zakoreniť, môžete vybrať takmer čokoľvek. Nemusíte sa báť ani zasadiť jahody, hrášok a tiež samozrejme bylinky - podmienky sú pre nich perfektné.

Vertikálne záhrada je nenáročná na priestor a má všetky klady zelené plochy - zlepšuje mestské ovzdušie, pretože vzduch čistí a zvlhčuje, izoluje od hluku a samozrejme zvyšuje prestíž daného miesta.

Dĺžka: 60cm
Šírka: 20cm
Hĺbka: 18cm