Dostupnosť Skladom > 5 ks
Odosielame vo štvrtok

Výpredaj tovarov tejto kategórie - zľavy až 80%

Podrobný popis

V prihláške bolo jasne napísané, že som do závodu prihlásil Tatru - a seba. Nikoho ďalšieho. Francúzski komisári na mňa napriek tomu pri preberaní neveriacky hľadeli. Ty fakt pôjdeš sám, podivovali sa. Kýval som, že áno, že to nie je chyba v materiáloch, ale stále vo mne bola malá dušička. Potom pokrčili ramenami, popriali mi šťastie, a to pečiatku mi dali! Spadol mi obrovský balvan zo srdca, mal som takú radosť, ako by som už bol v cieli! Dvadsať rokov na to čakám, a je to tu! Pôjdem sám, len so svojou veľkou desaťtonovou motorkou. Tomáš Tomeček je testovací jazdec v automobilke Tatra. Diaľkovým závodom sa venuje od roku 1995, výhradne v spojení s kamiónmi Tatra. Rally Dakar (Paríž - Dakar) sa zúčastnil 156x, Africa Eco Race osemkrát. Oba preteky vyhral, 12x stál na stupňoch víťazov. Patrí k hlavným tváram Africa Eco Race. Úspešnou sólo jazdou bez navigátora prepísal históriu diaľkových pretekov v kategórii kamiónov. Prezýva sa mu Desert Master a Captain Solo. Druhé, upravené a doplnené vydanie úspešnej publikácie.